VÍTĚZNÉ AUTÍČKO PRO ZDRAVOTNÍHO KLAUNA

Náš žák z 2. B, František Hanko, se 2. června 2023 zúčastnil slavnostního předání vítězného vozu od Škoda Auto, které navrhl pro Zdravotního klauna.

Františkův návrh auta byl převeden na polepy a pak na vůz od Škoda Auto. Auto pro Zdravotního klauna bylo předáno v rámci Dne se Škoda Auto na Film festivalu ve Zlíně.

Na náměstí Míru, kde se akce konala, byl po celou dobu vystavený vůz, který František navrhl. Celé odpoledne se zde konaly soutěže pro děti jako tvořivé dílničky, divadelní a taneční vystoupení či fotokoutek a mimo jiné se tu procházely oblíbené postavičky z večerníčků Bob a Bobek nebo Pat a Mat.

V 18 hodin se uskutečnilo slavnostní předání hlavní ceny pro vítěze a gratulace Františkovi. Zdravotní klauni se přesunuli k vítěznému vozu a slavnostně ho odhalili. Pak následovalo společné focení Františka s vozem od Škoda Auto a Zdravotními klauny. Náměstím se nesla příjemná hudební atmosféra.

František má z vítězství a hlavní ceny velkou radost. Všem, kteří ho v soutěži svými hlasy podpořili, moc děkuje.