Výtvarná soutěž Nadace bezpečná Olomouc 2021

Přestože se chvílemi zdálo, že v letošním školním roce se již tradiční výtvarná soutěž Nadace bezpečná Olomouc neuskuteční, s postupným rozvolňováním přišlo příjemné překvapení a soutěž proběhla. Letošní téma zrcadlilo problematiku celosvětové pandemie a znělo: Učíme se být ohleduplní a pomáháme si. Do soutěže se zapojil kolektiv žáků 7.B, pracovali jsme námětem, co by řekli historické osobnosti na současnou situaci, a žáci pracovali tak skvěle, že se jim podařilo získat 1. místo v kategorii 2. stupeň ZŠ. Všem výhercům blahopřejeme a těšíme se na další ročník.

Jana Svobodová