Žáci z 2. třídy skvěle obstáli v soutěži

U našich žáků druhé třídy se v říjnu odehrál zajímavý příběh, kdy devět odhodlaných malých školáků přijalo výzvu 10 000 kroků. Výrazně předčili nejen své spolužáky, ale i všechny ostatní týmy ve městě. A vyhráli!

Každý den v měsíci byl pro ně plný radosti, vzájemné podpory a odhodlání. Bez ohledu na počasí nebo školní povinnosti se každý z nich podílel na zaznamenávání svých kroků do speciální aplikace.

V pátek zakončilo jejich dobrodružství slavnostní vyhlášení a také předání malých dárečků. Vítězům popřáli zástupce výzvy a paní zástupkyně a naši „krokaři“ přislíbili, že se na jaře do soutěže opět zapojí. Tímto úspěchem se potvrdilo, že i malé úsilí a podpora rodiny mohou přinést výjimečné výsledky.

Gratulujeme!

kapitánka týmu Dagmar Švestková