ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024

Vážení rodiče, žáci.

 

Nový školní rok 2023/2024 začne v pondělí 4. září v 8:00 hodin v kmenových třídách. Proběhne pouze úvodní třídnická hodina, výdej oběda pro přihlášené žáky bude probíhat od 10:00 do 12:00 hodin.

 

  • Prvňáčci se sejdou v doprovodu svých rodičů a příbuzných ve třídách 1. ročníků, ve vedlejší budově školní jídelny a školní družiny. Za příznivého počasí bude v atriu školy následovat slavnostní program k přivítání prvňáčků.
  • Žáci 2. – 9. ročníků se přivítají s třídními učiteli v kmenových učebnách na hlavní budově.

 

V úterý 5. září bude pro žáky 2. – 9. ročníků 1. – 3. hodina třídnická, poté následuje výuka podle rozvrhu bez odpoledního vyučování. Od středy 6. září do pátku 8. září již bude výuka probíhat podle nastaveného rozvrhu bez odpoledního vyučování.

vedení školy