1. ročník 2020/21 – nástup do školy

 

 

Vážení rodiče,

 

od 1. září 2020 začnou Vaše děti plnit povinnou školní docházku v naší škole. V současné situaci nelze uspořádat setkání rodičů budoucích prvňáčků a pedagogů, jak tomu bývalo v minulých letech, proto Vám všechny důležité informace týkající se nástupu dětí do 1. tříd posíláme touto cestou.


Na základě seznamu přijatých dětí se ve školním roce 2020/21 otevře 5 prvních tříd, 3 v ZŠ Heyrovského a 2 na odloučeném pracovišti ZŠ Čajkovského. Seznamy budou zveřejněny v prostorách školy v posledním srpnovém týdnu.


Další informace k zahájení nového školního roku 2020/21 Vám budou sděleny v průběhu srpna prostřednictvím e-mailu, zároveň budou zveřejněny na webových stránkách naší školy.


V jednotlivých souborech níže jsou uvedeny bližší informace k nástupu budoucích prvňáčků pro školní rok 2020/21.

 

Pro rodiče dětí, které od září 2020 nastoupí na naše odloučené pracoviště ZŠ Čajkovského, jsou veškeré bližší informace v souvislosti s nástupem do školy budoucích prvňáčků uvedeny v sekci ZŠ Čajkovského.