Games 4 English

Závěrečnou soutěží skončila pro vybrané žáky 9.B výuka kroužku Games 4 English, který byl součástí projektu „Inovace výuky angličtiny s podporou informačních technologií“. Projekt je financován z ESF a díky němu získala naše škola i výborné technické vybavení, které nyní usnadňuje a zpříjemňuje výuku v učebně 138.

Kroužek Games 4 English probíhal od září, žáci se v něm učili nejenom tvořit prezentace v Power Pointu, ale především komunikovat, argumentovat a své prezentace předvádět a obhajovat. Jejich posledním úkolem bylo vytvořit powerpointovou prezentaci na téma „Já a moji (ne)přátelé“. Prezentace měla přesně zadané parametry, které museli při tvorbě dodržet, a v soutěži potom svou prezentaci předvést a obhájit před tříčlennou učitelskou porotou, samozřejmě pouze a jedině anglicky!

V pondělí 26. března se ve školním kole utkalo 7 žáků 9.B a jednoznačnou vítězkou se stala Hanka Sedláčková. Společně s Martinem Staňkem, který se umístil na výborném 2. místě, budou naši školu reprezentovat v krajském kole. Držte jim palce ve čtvrtek 3. května, kdy budou v RCO bojovat o postup do posledního kola. Na celkového vítěze čeká lákavá cena – týdenní pobyt v Londýně! 3. místo obsadil Honza Navrátil a pochvalu zaslouží i všichni ostatní soutěžící, i ti, kterým nemoc nebo jiné důvody zabránily se soutěže zúčastnit.

Vítězné prezentace ze všech zúčastněných škol si můžete prohlédnout i ohodnotit na

http://www.games4english.cz/MailCompetitions.aspx