Mistryně světa v 5.C

Příběh Pepka námořníka vynesl malým tanečnicím titul mistryň světa. Jednou z nich je žákyně naší školy z 5.C Karolína Vlčková (10 let). Kája navštěvuje taneční školu Lola’s Dance v Olomouci. Na mistrovství světa ve street dance show dětí a juniorek v Ústí nad Labem vybojovala v kategorii dvojic Karolína Vlčková a Sofie Grégrová zlato. V soutěži jednotlivců skončila naše Kája druhá - stříbrná.

Kája navštěvuje taneční školu od svých 5 let. V rozhovoru řekla: „Prý jsem jako malá hezky vrtěla zadečkem, a proto se rodiče rozhodli přihlásit mě do této taneční školy.“A je vidět, že se naučila mnohem více.

„Kájo, všichni Ti k tomuto úspěchu gratulujeme a přejeme Ti, abys v budoucnu na mistrovstvích světa slyšela opět hrát Hymnu ČR. Jsi naše malá hvězda!!!

http://www.zzip.cz/

Foto třídy prozrazuje, že v 5.C jsou i další žáci, kteří sbírají medaile buď v atletice, sportovním aerobicu, plavání, házené, badmintonu, tenisu apod.