Představení RFA Olomouckého kraje

V úterý 7. 3. jsme v Divadle na Šantovce oficiálně představili olomouckou Regionální fotbalovou akademii rodičům, trenérům, a především hráčům ročníku 2010.

 

Představení činnosti RFA se zúčastnili také významní hosté, náměstek hejtmana Olomouckého kraje a předseda Správní rady Nadačního fondu Regionální fotbalové akademie Olomouckého kraje Michal Zácha, DiS, primátor města Olomouce Mgr. Miroslav Žbánek, MPA, náměstkyně primátora města Olomouce Mgr. Miroslava Ferancová, předseda Olomouckého krajského fotbalového svazu Daniel Vitonský, předseda Řídící komise pro Moravu Ing. Pavel Nezval, ředitel Základní školy Heyrovského Mgr. Oldřich Anděl a Mgr. Jakub Beneš, předseda SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.

 

Slavnostnímu představení předcházel výběrový trénink v areálu ZŠ Heyrovského, kde dostali příležitost prokázat své kvality hráči z klubů napříč Olomouckým krajem. Proces výběru bude dále pokračovat v březnu a dubnu v termínech uvedených níže.

23. 3. 16:30 výběrový trénink II. kolo - ZŠ Heyrovského

30. 3. 16:30 výběrový trénink III. kolo - ZŠ Heyrovského

17. 4. nebo 19. 4. testování - AC BALUO

24. 4. - 25. 4. výběrový kemp - Olomouc (místo bude upřesněno)

15. 5. oznámení první nominace do RFA

v následujících měsících bude probíhat dodatečný výběr hráčů

 

Pravidelně sdílíme nominace a fotky z výběrového procesu i na sociálních sítích.

Facebook - www.facebook.com/RFAOlomouc
Instagram - www.instagram.com/rfaolomouc