Výlet třeťáků do Dinoparku

Naše třída se domluvila, že pojedeme v červnu do Dinoparku, který je ve Vyškově. Když nastal den, který jsme naplánovali, seděli jsme nedočkavě před školou. Po příjezdu do Vyškova jsme nasedli do Dinoexpresu, který nás odvezl až k bráně parku. Když se před námi otevřela velká brána, uviděli jsme hýbající se dinosaury. Někteří i hlasitě řvali. V písku nebo v bažině leželi dinosauři a jejich kostry. Také jsme navštívili kino ve 4D. Zvířata se hýbala, zem se chvěla a my jsme byli plni vzrušení. Pak nás Dinoexpres zavezl zpátky do malé ZOO. Bylo tam mnoho domácích zvířat, které lidé chovají po celém světě. Ty jsme mohli krmit a pohladit si je. A taky jsme řádili na houpačkách. Moc se nám to líbilo.

žáci 3. C