…………A PŘIŠEL K NÁM KOUZELNÍK

Kouzlení přitahuje děti i dospělé již od pradávna. Pokaždé si říkáme: „Jak jen tohle mohl udělat? To snad ani není možné. V tom musí být určitě nějaký trik.“ Proto jsme neváhali, a zkusili do naší družiny pozvat pravého kouzelníka s tím, že se snad nějaké triky dozvíme a možná i naučíme.Konečně přišel vytoužený den „D“. Rychle na oběd, upravit hernu, najít si své místečko a………už je tu i se svou asistentkou. Hned na začátku vyčarovali živou andulku, poté následovala kouzla s šátky, kartami a kruhy. Aby se kouzla podařila, pomáhaly děti s vyslovením kouzelného zaříkadla „Abraka dabra“. Ale jak se nakonec ukázalo, nejen zaříkadlo dělá kouzlo kouzlem. Chce to hlavně rychlost a hbité ruce. To nám náš kouzelník prozradil kouzlem s vejcem.